CHUNKY CHALK

Артикул: 0510
Бренд: CAMP

Магнезія

300 г магнезії CAMP в міцному, мішку, що закривається. Консистенція: порошок і шматочки магнезії. Популярна як серед скелелазів, так і серед легкоатлетів.

Ви коли-небудь замислювалися про те, що вдихаєте або наносите на шкіру? Більшість скелелазів не усвідомлюють, що проста спортивна магнезія може фактично містити численні домішки і добавки. Відомо також, що реагенти, використовувані для сушки магнезії, також сприяють розтріскуванню шкіри і зменшенню тертя.

Недавні дослідження показали, що пил магнезії, що вдихається може чинити негативний вплив на легені, коли композиція включає кількість кристалічного кремнезему більше 1%. Кількість кремнію, виявленого в магнезії C.A.M.P. (0,021%), відповідає змісту кристалічного кремнезему 0,043%, що набагато менше 1% порогу недавніх досліджень, зроблених лабораторією C.E.A.R. Laboratori Riuniti s.r.l. Merone (Co) Italy.

До речі, рідка магнезія CAMP взагалі не містить кристалічного кремнезему. Замість цього ми використовуємо синтезований аморфний кремнезем для повного усунення всіх домішок. На відміну від кристалічного кремнезему, аморфний кремнезем не шкідливий для легенів і так як він застосовується в рідкій формі, він не пилить на відміну від магнезії.
Рідка магнезія CAMP нерозчинна, тому не зникає з рук так швидко і не надає такого ж ефекту полірування природного рельєфу як звичайна розчинна магнезія.

Характеристики:

  • вага: 300 гр
  • суха і супер чиста
  • склад: основний карбонат магнію

  • 1384779564.jpg
  • 1384779564.jpg

Категорії товарів

Scarpa

Rab

CAMP